DIZAJN

sportdog gear // sprzęt dla psich sportowców

dość mamy burych szarpaków!

Dosyć mamy sztampowych rozwiązań, burych szarpaków, które nie porywają psów! Bazując na doświadczeniu w pracy z psami i zamiłowaniu do ładnego narodził się pomysł zabawek, które Was zaskoczą. Z psami nie ma miejsca na nudę, niech porwie je różnorodność faktur, a Wasze oko niech cieszy mnogość barw!

JAKOŚĆ

Skrupulatnie wybieramy materiały, uważnie testujemy produkty zanim je opublikujemy. Każda zabawka jest wykonywana ręcznie. Używamy tylko bezpiecznych piłek sprawdzonych marek oraz nietoksycznie barwionych sztucznych futer. Futra naturalne pozyskujemy tylko z pewnych źródeł.

Proces: opracowujemy model technicznie, dobieramy materiały, szyjemy prototypy, które rzetelnie testuje nasze grono testerów (specjaliści od psich sportów), aby nie tylko cieszyły oko ale i długo spełniały swoje funkcje.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, najlepszymi w naszej opinii dostawcami. Z tymi zabawkami sami trenujemy!

 

Atrakcyjność

Każdy gadżet powstaje w wyniku obserwacji psich preferencji – pies mówi, ja słucham. ;-)) Z atrakcyjnością nie ma żartów! To najważniejsze kryterium. Ciągle opracowujemy nowe rozwiązania, by zaskoczyć psy i zapewnić im najciekawsze bodźce. Futra – sztuczne, naturalne, baranek, mop. Różne piłki, faktury, gabaryt, nietypowe kształty. Stale pilnujemy kompromisu pomiędzy atrakcyjnością i wytrzymałością, w końcu im bardziej miękka struktura tym większy fun!

 

HANDMADE // MADE IN PL

Design

Uważamy, że liczy się komfort całego teamu. Mimo, iż piesy opanierują zabawkę w piasku bardzo dbamy o jej atrakcyjny wygląd, kolory. RAUKI to autorskie wzory –  kombinacje kolorów, kształty, modele są niepowtarzalne, stworzone przez nas i dla nas typowe.  Wierzymy, że mniej znaczy więcej, dlatego celujemy w proste, klasyczne zestawienia.  Zabawce zawsze towarzyszy komfortowa rączka, podszyta polarem, ozdobiona kolorowym zygzakiem dopełniającym całość.

KOLEKCJE RAUKI

Naszym celem było stworzyć kompleksową ofertę, która rozbudzi każdego psa.

Są kultowe piłki, futra sztuczne, naturalne. Jest to jedyna tak kompleksowa oferta w Europie. Oczywiście nadal będzie rozwijana! Ale po długim rozszerzaniu gałęzi kolekcji mamy poczucie, że jest w czym wybierać. :-))

 <br /> <br />  <br /> KLASSIK - kultowe piłki

 
 
  
KLASSIK - kultowe piłki

Klasyka gatunku, znane i lubiane piłki - do dziamgania, szarpania, przeróżne, zawsze atrakcyjne. Do tego rączka z amortyzatorem i coś, co doda piłce jeszcze więcej atrakcyjności (mop, baranek, sztuczne futro, minky). Dzięki piłkom szarpaki dobrze latają. Zwróćcie uwagę na kolory, kolekcja z piłkami zawsze jest najbardziej barwna - dominuje kolorystycznie piłka, do niej pokornie (lub mniej) dopasowuje się cała reszta dodatków. To jednocześnie nasza największa i najbardziej różnorodna kolekcja, każdy model to inny materiał!

   <br /> <br /> <br />RUKA - sztuczne gryzaki

   
   
   
  RUKA - sztuczne gryzaki

  A gdy piesa nie lubi piłek - polecamy gryzaki z materiałów sztucznych, ale autentycznie ekscytujące psy! Zawsze ich podstawą jest ciekawy bodziec – konstrukcja przyjemna niczym w pluszakach; piszczałka; zaskakujące gabaryty; mop; sztuczny baranek. Dobra alternatywa dla OVCEE, gdy nie chcesz trzymać owiec w domu. ;-)

    <br /> <br /> <br />KANIHO - królik

    
    
    
   KANIHO - królik

   Rodzina kolekcji OVCEE jeśli chodzi o rozbudzanie psów, tym razem z futrem króliczym. Dedykowana dla psów delikatnych.

     <br /> <br /> <br />OVCEE - owca

     
     
     
    OVCEE - owca

    Szarpaki na bazie gęstego naturalnego owczego futra. Owca nie ma sobie równych jeśli chodzi o motywację, każda piesa jej ulegnie! Specyficzny zapach to zdecydowanie jej atut. Do tego przeróżne konfiguracje, długości futra, opcje z piłką, długą taśmą dającą przestrzeń zwierzątkom nieśmiałym i szczeniątkom. Jest w czym wybierać!

     shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful