O NAS

Kto za tym stoi i skąd taki pomysł?

Skąd pomysł? Kochamy aktywność z psami, a zwłaszcza psie sporty – szukaliśmy więc sprzętu, który nam pomoże w jeszcze lepszym dogadaniu się z psem, dawaniu mu coraz lepszych doznań, oferowaniu czegoś niesamowitego w zamian za to, jak bardzo się dla nas stara.
Trenujemy obedience, a ono wręcz wymusiło szukanie takich rozwiązań. To jedna z trudniejszych dyscyplin, wymagająca od psa długiej pracy bez nagrody, z dobrą motywacją. Podczas treningu trzeba więc mieć solidne argumenty, by go przekonać o atrakcyjności kolejnych ćwiczeń.
Przez lata satysfakcjonujące nas produkty nie były dostępne na rynku. Postanowiliśmy sami dać psom to, co dla nich najlepsze. Stale szukaliśmy rozwiązań, które pomogą nam w treningu, prototypów przez te lata przewinęło się mnóstwo (kiedyś stworzymy muzeum rauków! ;-)).

 

Potrzebowaliśmy zabawek, dla których psy oszaleją i takie opracowaliśmy.

 

Poszukiwanie kolejnych rozwiązań, czerpanie inspiracji przez czytanie naszych psów, które podpowiadają nam najwięcej, projektowanie i wreszcie realizacja stały się naszą kolejną pasją i częścią dnia. Nic lepszego nie ma od tworzenia produktów, które dają radość psom i ich ludziom, dużo szczęścia mamy mając taką pracę-pasję, kochamy ją i cieszymy się bardzo widząc kolejne zadowolone, radosne teamy.  <3

Dzięki ciągłemu rozwojowi Rauków ich zespół stale się powiększa, ale ich  pomysłodawcą i założycielem jest Kamila Buryn.

Trener obedience, instruktor szkolenia psów, założycielka szkoły MEGA! Team w Rzeszowie. Autorka bloga MEGA PSY. Prelegentka seminariów na temat obedience. Jedna z czołowych polskich zawodniczek obedience, zawodniczka Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata. Swoją pracę z psami opiera na doskonałej relacji, którą cementuje różnymi formami aktywności. 5 lat pracy jako grafik; artystyczne studia porzucone na rzecz pracy z psami.

Bazując na doświadczeniu w pracy z psami produkty projektuje Kamila, jako trener doskonale zna rynek sprzętu treningowego oraz wie, na co zwrócić uwagę, aby produkty były atrakcyjne dla psa, komfortowe dla przewodnika, ale również po prostu ładne. Za stronę techniczną odpowiadają profesjonalne krawcowe.

NASZE MUZY

Chimeryczna Megi (mix), pies po przejściach, delikatny, nieśmiały, zachowawczy w kontakcie z jakimkolwiek sprzętem. Ideał do obedience ;-)). Wiele czasu zajęło  otwarcie jej, zwłaszcza, że w czasach jej młodości posiłkowaliśmy się tylko marnymi prototypami obecnych zabawek i aportów. Ewoluowały one przez kilka lat, zanim zyskały obecną formę. A Królowa Megi, choć spełniona sportowo, będąc już na zasłużonej sportowej emeryturze daje się jeszcze namówić na testowanie zabawek dla młodych pokoleń psich sportowców.

Devi (border collie), której zdecydowanie otwartości nie brakuje, bawi się, szarpie się zawsze i wszędzie (choć teraz przez gadżeciarstwo matki zaczęła wybrzydzać! ;-)) ). Szalone zwierzątko, pracoholik. Mistrzyni obedience, kolekcja jej zabawek treningowych zajmuje dużą część naszego dostawczaka i ciągle powiększa się, by móc urozmaicać trening. Aby uzyskać wymagający obraz pracy w obedience, precyzję zbalansowaną z prędkością i motywacją potrzebujemy tak samo balansować atrakcyjnością zabawek. A to już doskonały pretekst do tego, żeby mieć ich mnóstwo! ;-)))

Niedawno do stada dołączył Berdo (bc) o innych preferencjach, co pozwoli nam poszerzyć horyzonty!

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful